Aktuality - MARKS marketing s.r.o. - marketingový průzkum, mystery shopping, průzkum a výzkum trhu

Aktuality

Aktuality

23. dubna 2013: VI. Běh na podpatcích je tady!

VI. ročník úspěšné akce Běh na podpatcích, který produkujeme je tady! Ve středu, 15.5.2013 od 15 hodin bude náměstí Svobody plné krásných dívek, vysokých podpatků a soutěžní atmosféry o výhry v hodnotě 50 tisíc korun. Přijďte soutěžit, vyhrát nebo fandit! Více informací a přihlášky na Běh na podpatcích naleznete na www.behnapodpatcich.cz.


21. listopadu: II. ročních Charitativního antikvariátu

Připravte si nepotřebné a přečtené knihy, popřemýšlejte, které tituly v knihkupectví neseženete! Je tu druhý ročník úspěšného Charitativního antikvariátu. Jeho principem je, že lidé darují knihy, které už nepotřebují a kupují knihy v Antikvariátu. Přestože ceník charitativního antikvariátu je od 30 do 50 Kč, loni se nám podařilo vybrat bezmála 40 tisíc Kč na podporu SOS Dětské vesničky v Brně. Letošní částka půjde na podporu vzdělávání (financování kroužků, vzdělávacích programů, literatury, učebnic) dětí z SOS Dětské vesničky. Charitativní antikvariát najdete od 2.12. do 23.12.2012 v přízemí OP Rozkvět. Vždy od 15.00 do 18.00 hodin. Přijďte darovat, nakoupit a zažít atmosféru.


20. listopadu 2012: OP Rozkvět oslavil 9. narozeniny

19. listopadu se slavilo v OP Rozkvět. Oslava byla spojena s ochutnávkami vín z jižní Moravy. Sommeliéři nabízeli zákazníkům různé druhy mladých vín, zákazníci OP Rozkvět mohli porovnat jednotlivé vzorky. Mediální podpora akce proběhla v regionálních rádiích a na internetu. Cílem této akce, kterou jsme pořádali, bylo prezentovat OP Rozkvět jako příjemné místo v centru Brna. 


28. září 2012: CYKLOPATROLY VZP

Pořádáme jevent pro VZP na cyklostezkách Jižní Moravy. Cílem je propagace VZP a jejích služeb. Hostesky budou zastavovat na cyklostezkách cyklisty, budou jim měřit tep, informovat o závislosti tepové frekvence a cílů sportu. Cyklistům předají reklamní předměty VZP. Najdete nás na cyklostezkách v Brně Modřicích, v Lednici a ve Znojmě.


1. července 2012: Roční výročí projektu ZLEPŠUJEME SLUŽBY V ČECHÁCH

1. července 2012: Roční výročí projektu ZLEPŠUJEME SLUŽBY V ČECHÁCH

Již rok realizujeme projekt Zlepšujeme služby v Čechách. Nápad vyšel z divize MARKS marketingový výzkum, která při realiziacích mystery shoppingu zjistila časté nedostatky. Na mystery schůzkách nevěříme vlastním očím ani uším zejména když víme, že většina nákupních rozhodnutí vzniká na místě prodeje. Řekli jsme si, že zákazníci i majitelé obchodů si zaslouží lepší služby. Za 12 měsíců jsme náhodně zkontrolovali 192 subjektů na území ČR. O výsledku informujeme provozovatele a případ analyzujeme. V druhém roce průběhu projektu si klademe za cíl zdvojnásobit počet navštívených provozů.  


28. června 2012: Vytvořili jsme sérii reprezentativních materiálů

Dokončili jsme tvorbu prezentačních tiskových materiálů pro pět exkluzivních multifunkčních administrativních budov. Jedná se o Millenium Centrum, Cube, Onyx, Obchodní pasáž Rozkvět a Benešova. Práce zahrnovala grafické práce, texty, přípravu k tisku a realizaci tisku.


12. června 2012: Vyhodnotili jsme event Plastoplan open 2012

Na konci května jsme v prostředí Moravského Krasu realizovali event s názvem Plastoplan Open 2012. Měli jsme to potěšení opět kompletně zajistit akci  na klíč pro významného dodavatele termoplastů Plastoplan s.r.o. zaměřenou na prezentaci novinek z oblasti termoplastů a posílení vztahů se svými zákazníky. Podobné zakázky realizací nekončí, event jsme vyhodnotili prostřednictvím elektronických dotazníků, které byly rozeslány účastníkům. Informace budou sloužit jako podklady pro realizaci do příštích ročníků.  


11. dubna 2012: Chystáme V. ročník Běhu na podpatcích!

Dovolená pro odvážné -  to může být podtitulek tradiční soutěže Běh na podpatcích. Letos vypukne 23. května. Prestižní klání pro naši agenturu znamená kreativní práci týmu, který radostně pracuje na brandingu akce, organizaci, provozování webu, registraci soutěžících, zajištění výher a mnohé jiné. Věříme, že se i letošní ročník povede! www.behnapodpatcich.cz


9. března 2012: Testovali jsme největšího výrobce bazénů ve střední Evropě

V průběhu měsíce února jsme intenzivně pracovali na mystery shoppingu poboček společnosti ALBIXON a.s. v ČR a na Slovensku. 8. března proběhla prezentace výsledné zprávy. Největší výrobce bazénů ve střední Evropě zaměřil svůj průzkum na testování míst prodeje (mystery shopping), cílem bylo hodnocení nákupu bazénů na jednotlivých pobočkách z pohledu zákazníka, zlepšení vlastní kvality služeb. Podněty z výsledků mystery shoppingu budou zakomponovány do obchodního manuálu maloobchodu firmy ALBIXON a.s.


25. ledna 2012: Vyhráli jsme výběrové řízení na kvantitativní výzkum

Vyhráli jsme výběrové řízení na kvantitativní marketingový výzkum, jejímž zadavatelem je softwarová společnost myWAC TECHNOLOGIES. Rozsáhlý výzkum bude rozdělen na dvě části. První část bude řešit postoje vlastních zákazníků k značce myWAC, cílem bude hledání vlastních silných a slabých stránek z pohledu zákazníka. Druhá část výzkumu se bude věnovat segmentu software malých a středních firem, cílem bude definování současných postojů firem k dodavatelům softwarových řešení v České republice. Kvantitativní marketingový výzkum v měsících únor a březen 2012.


     « předchozích 10 | strana 1 2 3 4  | dalších 10 »

Poptávka
Mám zájem o bezplatnou
konzultaci metod
výzkumu a jejich
přínosech pro firmu/organizaci.
 
 
 

www.marksmarketing.cz MARKS marketing s.r.o. | brigádnická 131/48 | 621 00 Brno IČ 27749983 | DIČ CZ27749983 | č.ú. 2000159598/2010


marketingový průzkum

 - 

marketingový výzkum

 - 

mystery shopping

 - 

průzkum trhu

 - 

výzkum trhu