Aktuality - MARKS marketing s.r.o. - marketingový průzkum, mystery shopping, průzkum a výzkum trhu

Aktuality

Aktuality

20. listopadu 2017: KAMPAŇ CHYTRÁ ŽÁROVKA

Energie máme dost, už delší dobu jedeme na solární elektřinu! Pro společnost bc engineering realizujeme komplexní marketingovou kampaň, jejíž součástí jsou webové stránky www.solarnikalkulacka.cz a www.bce.cz.


1. června 2017: PRODUKUJEME OSLAVU ČTVRTSTOLETÍ SPOLEČNOSTI PLASTOPLAN

Dnes vypukly oslavy čtvrtstoletí společnosti Plastoplan s.r.o. v České republice a my máme tu čest je produkovat! Event, který startuje oslavy výročí probíhá za účasti významných klientů a zaměstnanců firmy v hotelu Jezerka u přehrady Seč. Program je zaměřený na aktivní relaxaci v hotelu i na vodě - závody dračích lodí, beach volejbal, laserová střelnice, wellnes a živé vystoupení Beatles Revival!


6. dubna 2017: OTVÍRÁNÍ CYKLOSTEZEK S VZP

V sobotu 29. dubna pořádáme Otvírání cyklostezek s VZP v Lednici na cyklostezce u Třech grácií. Přijďte si nechat zkontrolovat svoje kolo a také zkontrolovat svoje vědomosti o povinné výbavě kola :-).


3. dubna 2017: IV. ROČNÍK IVANOVICKÉHO SPORTOVNÍHO DNE

Kompletně produkujeme IV. ročník Ivanovického sportovního dne. Závody v běhu a na kole s doprovodnými nezávodními disciplínami. Sobota, 22. dubna 2017. www.ivanovickysportovniden.cz


6. ledna 2017: 72. ROČNÍK BĚHU LUŽÁNKAMI

Podílíme se na organizaci legendárního Běhu Lužánkami, který probíhá v městském parku Lužánky nepřetržitě již od II. světové války. Tak kdy a kde letos? 18.3.2017 Sledujte nás, registrujte se a přijďte fandit!:-) www.behluzankami.cz a Facebook.


4. ledna 2017: 102 085 Kč PRO NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK

Pro naši sesterskou organizaci Moravský dobročinný spolek, z.s. jsme zorganizovali Charitativní antikvariát. Celá tržba jde na provoz ubytovny pro rodiče onkologicky nemocných dětí na Černopolní ulici. Super práce! :-) www.charitativniantikvariat.cz


4. LISTOPADU 2016: SPORT LIFE RUN

Organizačně se podílíme na bězích SPORT LIFE RUN 5. - 6. listopadu, unikátních běžeckých závodech Brněnského výstaviště. Elektronická registrace je už uzavřena, volná místa ještě jsou -  hlásit se můžete ještě na místě. Ženské běhy, Veletržní běh, Týmové běhy...propozice a informace na www.sportliferun.cz. Přidejte se!


22. SRPNA 2016: NAŠIMI PROJEKTY PODPORUJEME ZDRAVÍ

S končícím létem se tradičně věnujeme přípravám pozdimního seriálu akcí zaměřených na zdraví. V letošním roce budeme realizovat VZP Points na inline akcích a na cyklostezkách. Edukační seriál akcí pro Všeobecnou zdravotní pojišťovnu bude zahájen na INLINE jízdách Brnem na Moravském náměstí 27.8. ve 20 hodin. Přijďte, navštivte nás na VZP Point, můžete si nechat změřit tlak a tělesný tuk a diskutovat s našimi zdravotnicemi o Vašem zdraví.


17. SRPNA 2016: FOCUS GROUP

Realizujeme FOCUS GROUP nově vyvinuté aplikace pro studenty. Naše spolupráce se zadavatelem zahrnuje testování skupin studentů po desti osobách, jejich samostatnou práci s aplikací, diskusi ve skupině a vyhodnocení. Součástí je i dotazníkové šetření jednotlivců, které bude postoje účastníků kvantifikovat. FOCUS GROUP je kvalitativní výzkumná metoda, která testuje postoje, názory a návyky účastníků focus group.


24. a 25. KVĚTNA 2016: ZDRAVÉ PLÍCE

Kampaně, na kterých využíváme marketing pro dobrou věc, milujeme! Přijďte na akci Magistrátu města Brna, Kanceláře Brno Zdravé město, ZDRAVÉ PLÍCE, kterou realizujeme! 24. května Vás zveme do Velkého Špalíčku a 25. května do Knihovny Jiřího Mahena na Kobližné v Brně. Uvidíte třímetrový nafukovací model plic, jak vypadá zdravá plíce a jak karcinom plic. Odborný zdravotnický personál z Fakultní nemocnice Brno a pracovníci sdružení Onkomaják Vám vysvětlí rizika kouření, pasivního kouření, poradí, jak se léčit ze závislosti na nikotinu a změří obsah CO ve Vašich plících.


     « předchozích 10 | strana 1 2 3 4  | dalších 10 »

Poptávka
Mám zájem o bezplatnou
konzultaci metod
výzkumu a jejich
přínosech pro firmu/organizaci.
 
 
 

www.marksmarketing.cz MARKS marketing s.r.o. | brigádnická 131/48 | 621 00 Brno IČ 27749983 | DIČ CZ27749983 | č.ú. 2000159598/2010


marketingový průzkum

 - 

marketingový výzkum

 - 

mystery shopping

 - 

průzkum trhu

 - 

výzkum trhu